O nás
O nás

Naše společnost EC&P Trading company s.r.o. je dovozcem a distributorem počítačových komponent a mobilních telefonů.

Naše činnost spočívá ve velkoobchodním prodeji těchto produktů a též v maloobchodním prodeji mobilních telefonu. Produkty, vynikají kvalitním zpracováním, použitím komponent renomovanych značek a  vysokým výkonem produktů při zachování téměř bezkonkurenčních cen pro zákazníka.

Značka 1stCOOL se snaží přinést vysoký standard IT komponent při zachování přívětivé ceny. Naši pracovníci se oblasti napájecích zdrojů pro PC, počítačovým skříním, periferiím a příslušenství věnují již více než 20 let.

Silná konkurence v IT průmyslu nám přináší neustálé výzvy a proto je našim cílem přinášet zákazníkům výrobky splňující ty nejvyšší standardy, vysoký výkon a kvalitu a založené na nejnovějších technologických poznatcích.  A to vše při zachování co nejpříznivější ceny jak pro firemní zákazníky, tak i pro naše koncové uživatele.

Proto se naše společnost snaží rozvíjet dlouhodobé a spolehlivé vztahy s našimi obchodními partnery a jsme přesvědčeni, že ocení nejenom naše produkty, ale i naši vizi, cíle a filozofii. Chceme nejenom dodávat kvalitní výrobky splňující vysoké standardy, ale i poskytovat podporu našim partnerům. A spolu s nimi tak naplnit naše motto „ Zrozeni pro Váš úspěch.“

 Born for Your Success....

Zároveň naše společnost zajišťuje zaruční i pozáruční servis těchto značek. 

 

Velkoobchod, distributoři:

V současnosti se s našimi produkty můžete setkat u společností:

 

               

 

             

 

   

 

 

       

 

            

 

 

 

Yzk2M